top of page

ZKUŠENOSTI KLIENTŮ
najdete především na mém instagramu @emoce_nelzou

Dominika

Na terapii RUŠ jsem šla s velkou zvědavostí - měla jsem dobré reference, ale přesto jsem sama moc nevěděla, co od toho čekat. Upřímně mě průběh velice překvapil, netušila jsem, jak hluboko můžou být emoce zakořeněné a jejich odhalení mě zaskočilo. Několik dnů po terapii jsem si začala všímat, že složitou životní situaci, ve které se nacházím, zvládám s pro mě nezvyklým klidem a nadhledem. S mírem sama se sebou. Terapie mi dodala sílu, ale především vnitřní klid a lehkost. Neumím to asi popsat lépe. Současně vnímám určitou změnu chování ve svém okolí - jako by můj pocit vnitřního klidu ovlivňoval i ostatní...

Markéta

Na terapii RUŠ jsem si šla vyřešit problém se synkem, který mě velmi často rozčiloval bez větších důvodů. Uvědomovala jsem si, že moje reakce jsou v určitých chvílích neadekvátní a nechtěla jsem na své dítě přenášet svoje špatné pocity a reakce. Po chvíli čištění jsem nevěřila, jak moje pocity k synovi souvisí s mým otcem a s mým dětsvím. Nejvíce mě překvapilo, že po terapii jsem měla na telefonu nepřijaté hovory od svého otce, se kterým jsem dva roky nemluvila. Přišla jsem si tedy vyřešit synka, ale od terapie máme krásný vztah i s otcem, což jsem nečekala a ani primárně řešit nechtěla. Moc mě terapie překvapila a určitě doporučuji, stojí to za to.

Lucie

Přišla jsem si vyřešit problém s myomem, který mně trápí už několik let. Byla to moje první zkušenost s terapií RUŠ a ze začátku jsem měla trochu obavy, jak to bude probíhat. Po pár minutách, kdy jsme rozklíčovaly můj problém a začaly čistit jsem cítila okamžitou úlevu a doslova cítila, jak ze mě padají mé bloky a tíha se jakoby ztrácí. Nejde ani moc popsat slovy, jak moc jsem vděčná za to, co jsem si na terapii vyřešila a jaký dopad to mělo na mé zdraví - myom se během následujícího měsíce zmenšil o polovinu a ani sama paní doktorka, u které jsem pod dohledem na to neměla vysvětlení. Všem RUŠku doporučuji všema deseti, běžte do toho, stojí to za to!

Karolína

Metoda Ruš mě velmi překvapila. Netušila jsem, že toho během jednoho sezení můžu s Péťou tolik vyřešit a přijít tomu, jak se říká, na kloub.
Téma jsme probraly s Péťou opravdu do hloubky a toho čeho jsem se bála velkou část života už není tak děsivé. A to po prvním sezení! 
Terapie trvala přes dvě hodiny, ale já měla pocit že to bylo 30 min. Péťa umí opravdu naslouchat, je moc milá a měla jsem k ni hned důvěru. Doporučuji všem!

Veronika

Terapie s Petrou  mi moc pomohla a ulevila. 
Po terapii jsem se cítila lehce a veselá.
Při terapii došlo k pár zlomovým bodům-uvolnění a pláči - u kterých bych to opet nečekala, i když už jsem na 2 RUŠ terapiÍch předtím byla, je to zázrak.
Péti vedeni je moc příjemné, povzbuzujici a pro me ideální.
Jeji hlas mě motivoval a příjemně provázell po celou dobu terapie.
Moc dekuji za tuto zkušenost a za vyřešení mého problému cestou, kterou bych nečekala, že se vařešit dá!

Marcela

Delší dobu jsem váhala, jestli zajít na terapii. Poslední půl rok mě trápil vztah s otcem. Vybavovaly se mi vzpomínky z dětství, jak na mě křičí a já se ho bojím. Propisovalo se mi to do běžného života. Nakonec jsem se rozhodla pro terapii a vybrala si Petru. Nepamatuji si už, co rozhodlo pro ni.  Ale to, že to bylo rozhodnutí správné, jsem pocítila hned při příchodu k ní. Přivítala mě milá a usměvavá. Hned jsem se cítila v její přítomnosti dobře. Peťa mě vysvětlila, jak budeme pracovat. Terapie trvala čtyři hodiny, ale já měla pocit, že to nebylo dýl než hodinu. Překvapilo mě, jak jsem vůbec nevnímala čas a jak se mi po krátké chvíli objevil úsměv ve tváři. To způsobila ta radost, že ty blbý pocity prostě mizely jeden za druhým. Jsem moc ráda, že jsem si ji vybrala a doporučuji její terapii i vám. 

 

bottom of page