top of page
IMG_7881.jpg

O MNĚ

Metodou RUŠ pracuji především pro její okamžité výsledky, je rychlá a účinná. Není třeba řešit daný problém léta a navštěvovat terapeuty či psychology celý život, protože pomocí Metody RUŠ jste schopni tento problém vyřešit za jedno sezení a hlavně NAVŽDY.

Léta jsem trpěla úzkostmi, panickými ataky, depresemi, ekzémem a alergií na psy. Navštívila jsem spoustu terapeutů, psychologů, léčitelů, ale problém se vždy po čase vrátil a já byla zase na začátku. Používala jsem spoustu mastiček a vyslechla si spoustu názorů doktorů, že je to dědičné, pravděpodobně se toho už nikdy nezbavím. Všechny tyto problémy mi tak bránily v běžném životě, že jsem se rozhodla to řešit jinak, jít do jádra problému a příčinu vyřešit napořád. Pokládala jsem si otázku, proč mi rady ostatních nepomáhají, když dělám vše tak jak řeknou, proč se tedy pořád trápím a výsledky nevidím? Nikdo mi totiž tenkrát neřekl, že ta pravá příčina je spojená s mým dětstvím, s mými vztahy s rodiči a se vztahem sama k sobě. Když mi byla doporučena kniha RUŠ po přečtení prvních stránek jsem věděla, že to je to tajemství, které máme každý v sobě, tajemství sebeléčení skrze emoce zakopané hodně hluboko. Neváhala jsem ani minutu a rozhodla se své psychické i fyzické problémy řešit jinak. Můj život se změnil do podoby, kterou jsem si předtím ani nedokázala představit, úspěšně podnikám a celý život jde ruku v ruce s mými koníčky a v souladu s mým objeveným já, které bylo dlouhá léta pod pokličkou nemocí a reakcí těla na život, který nebyl v souladu se mnou. Je skvělé si dopřávat krásné dovolené a kvalitní věci na sebe, ale jak já říkám, tu hlavu máte stále s sebou:) Tak proč si to všechno neužít i s krásnými pocity uvnitř sebe ?

Hlavním motorem je VAŠE ROZHODNUTÍ změnit to, co Vám způsobuje nepříjemné pocity a rozhodnutí, že už to dál takto žít nechcete. Spolu můžeme mluvit o všem a žádné téma není tabu.

Těším se na Vás!

bottom of page